اخبار > نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان مازندران  چاپ        ارسال به دوست

با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد:

نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان مازندران

 

 

 

 

 

با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد:
                                                    نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان مازندران
       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، نشست هم اندیشی فعالان اقتصادی استان مازندران با حضور دکتر فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه مازندران، اعضای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان مازندران، روسای سازمان‌های تابعه وزارت اقتصاد و  مدیران عامل بانک‌های دولتی فعالان و صاحب‌نظران اقتصادی در روز پنج‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ در متل بانک ملی بابلسر برگزار شد.
       بر اساس این گزارش، دکتر دژپسند در حاشیه این نشست در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به این‌که در این نشست، مشکلات فعالان اقتصادی استان در بخش‌های مختلف تولید از جمله کشاورزی، صنعت، گردشگری و ... را مورد بررسی قرار دادیم، گفت: در صدد هستیم تا بتوانیم به اتفاق مسئولان ذیربط از جمله روسای سازمان امور مالیاتی، گمرک جمهوری اسلامی،  بیمه مرکزی و نیز مدیران عامل بانک‌های دولتی، این مشکلات را حل کنیم.
       وزیر امور اقتصادی و دارایی ادامه داد: در این جلسه، نمایندگان مردم شریف استان مازندران در مجلس شورای اسلامی نیز نقطه نظرات خود را در خصوص مسایل مختلف استان بیان کردند و مقرر شد کارگروه‌هایی با حضور فعالان اقتصادی و مسئولان مراکز مسئولیت در وزارت اقتصاد تشکیل شود تا مشکلات در زمینه‌های مختلف به‌صورت تخصصی و دقیق مورد بررسی قرار گرفته و نسبت به رفع آنها اقدام شود.
     دکتر احمد جعفری صمیمی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران نیز به‌عنوان یکی از سخنرانان ویژه این نشست، با اشاره به این نکته که باید امکان پیشرفت برای فعالان اقتصادی وجود داشته باشد، بر نقش نظارتی و معمار گونه دولت در رفع مشکلات بخش خصوصی تاکید کرد.

روابط عمومی دانشگاه مازندران
امور رسانه‌های گروهی


١٣:١٥ - يکشنبه ١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ٢٥٩٢١    /    تعداد نمایش : ١١٧٠